شلوار پارچه ایشلوار جینشلوار مردانهمد و پوشاک

انتخاب شلوار مردانه برای آقایان قد بلند

0
انتخاب شلوار برای مردان قد بلند_ نوین روز

در انتخاب پوشاک آقایان تناسب اندام نقش مهمی را ایفا میکند.  از این رو بسیاری از مردان بلندقد یا چاق برای پیدا کردن لباس مناسب با چالش مواجه می شوند. و در انتها کار آن ها به خیاط می افتد. اگر خوش شانس باشند و قد شلوار اندازه آن ها باشد کمر شلوار بزرگ است و باید تنگ شود. در این گفتار قصد داریم که با بررسی چند نکته به شما بگوییم که چگونه یک شلوار مردانه مناسب انتخاب کنید.

  • اندام های ورزیده

اگر به عنوان یک مرد قد بلند اندام ورزیده و عضلانی دارید اندام شما این ویژگی ها را دارد.

فرم بالاتنه ذوزنقه ای، شانه های عریض و پهن، ماهیچه های قوی و پر

این دسته از مردان قد بلند با توجه به فرم اندام خود باید به این نکات دقت کنند

انتخاب شلوار پارچه ای مردانه رنگی:

شلوار مردانه رنگی بدن ورزیده نوین روز

از آن جایی که بالاتنه شما حجیم است برای تنظیم تناسب می توانید از شلوارهای کتان ، فابریک یا لینن استفاده کنید. شلوار مردانه رنگی توجه ها را از بالا تنه شما کم کرده و باعث یکسان به نظر رسیدن اندام شما می شود.

شلوار رسمی مردانه:

شلوار مردانه رسمی بدن ورزیده نوین روز

روند انتخاب این شلوار نیز مانند شلوار رنگی است. اما در انتخاب این شلوار مردانه دقت کنید که کاملا راسته و فیت تن شما باشند.

البته اختیار عمل فراوانی دارید و می توانید از شلوار هایی با طرح ها و الگو های مختف استفاده کنید. در انتخاب این شلوارها از رنگ تیره کمک بگیرید.تا با پیراهن رنگ روشنتان تضاد مناسبی ایجاد کنید.

انتخاب شلوار جین مردانه

شلوار جین مردانه بدن ورزیده نوین روز

با این که این شلوار بسیار محبوب است اما مردان قد بلند با فرم عضلانی ممکن است با این دسته از شلوار کمی مشکل داشته باشند چرا که ان ها را تحت فشار قرار دهد. نکته ای که در خرید این مدل شلوار باید بدانید این است که جینی را باید انتخاب کنید که بافت کشی داشته باشد تا راحت حرکت کنید.

جالب است بخوانید  کدام لباس برای روز اول کاری مناسب است؟

فرم اندام مستطیلی کشیده

اگر در اندام شما کمر و سرشانه و پاها در یک راستا قرار گرفتند، بازوهای و ران های لاغری دارید اندام شما مستطیل شکل است. در نتیجه شلواری که انتخاب میکنید باید لاغری پاها را پوشش داده و به تناسب اندام شما اضافه کند.

شلوارمردانه رنگی

شلوار مردانه رنگی نوین روز

برای شلوارهای اسپرت شما یک انتخاب دارید

شلوارهای راسته آزاد: این شلوار سبب می شود پایین تنه شما حجیم تر شود.

درباره رنگ این دسته از شلوارها می توانیم بگوییم که رنگ های طوسی، سفید یا آبی تناسب خوبی با استایل شما می تواند داشته باشند.

انتخاب شلوار پارچه ای مردانه رسمی:

شلوار مردانه رسمی نوین روز

این دسته از شلوارها باید تنگ و چسبیده باشند. شلوارهای رسمی جیب دار باعث می شوند که تقسیم بندی بدن شما بهتر نشان داده شود.

انتخاب شلوار لی مردانه :

شلوار مردانه جین نوین روز

به مانند شلوار مردانه رسمی پیشنهاد ما برای شلوار جین شلواری تنگ است. این شلوار باید فیت تن شما باشد و حجم ساق پا و ران شما را به نمایش بگذارد. این شلوار انتخاب لباس را برای بالاتنه شما آسان میکند.

 

 

چگونه کت بلیزر مردانه را ست کنیم؟

مقاله قبلی

سه روش عالی برای ست کردن پیراهن آستین کوتاه مردانه

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *