دسته‌بندی نشده

کفش مناسب با استایل های رسمی کت و شلواری آقایان

0
ست کفش و کت وشلوار نوین روز

بسیاری از آقایان همیشه به دنبال استایل های رسمی کت و شلواری هستند. اما همیشه یادتان باشد کفش شما اولین چیزی است که به چشم دیگران می آید آیا تا به حال فکر کرده اید که باید چه کفشی را با استایل کت و شلواری خود بپوشید؟

اکثر آقایان به دنبال کفش هایی هستند که با استایل رسمی و کت و شلوار آن ها هم خوانی داشته باشد و ست باشد. اما بعضی از آن ها این دانش را ندارند که با رنگ کت و شلوار خود چه نوع با چه رنگ کفشی بپوشند؟

شاید برای شما هم گاهی سوال شده باشد که بعضی از آقایان چه طور استایل رسمی فوق العاده ای دارند.

باید بگویم که ست کردن کت و شلوار با کفش های خود دانش آن چنانی نیاز ندارد شما با خواندن این مقاله با اصول ست کردن کفش با کت و شلوار آشنا خواهید شد و متوجه می شوید که با کت و شلوار خود چه کفشی بپوشید؟

کت و شلوار مشکی

در کمد همه آقایان حداقل یک دست کت و شلوار مشکی وجود دارد به همین دلیل اول از همه می خواهیم بدانیم با کت و شلوار مشکی چه کفشی بپوشیم ؟ همه آقایان در اکثر مراسم رسمی شادی و حتی عزا از این رنگ کت و شلوارها استفاده می کنند.

با کت شلوار مشکی پوشیدن کفش روشن تر اصلا مناسب نیست و استایل شما را به صورت بسیار نامناسبی برای شما به وجود می آورد. شما باید دقت کنید از کفش مشکی استفاده کنید. شاید برای شما سوالی پیش بیاید که سر تا مشکی خواهیم شد و این مناسب نیست.

جالب است بخوانید  3 اشتباه رایج آقایان در مورد لباس پوشیدن و ست کردن لباس کدام ها هستند؟

اما باید بگویم اولا استایل  سر تا پا مشکی یک استایل فوق العاده جذاب است و دوما برای اینکه از یک دست مشکی بودن در بیایید می توانید از اکسسوری های رنگی استفاده کنید.

اگر میخواهید کمی خاص تر باشید می توانید به جای کفش های مشکی مدل سنتی از کفش های مشکی مدل لوفر استفاده کنید.

 کفش-مشکی-کت-و-شلوار-مشکی نوین روز

کت و شلوار سرمه ای

کت و شلوار سرمه ای بر عکس کت و شلوار مشکی به شما حق انتخاب بیشتری در انتخاب رنگ کفش داده است و شما می توانید با همه رنگ کفش آن را ست کنید. کت و شلوارهای مردانه سرمه ای بعد از کت و شلوارهای مشکی جز یکی دیگر از کت و شلوارهای رسمی برای مراسم رسمی و محل کار شما به حساب می آید. حال با این کت و شلوار باید چه بپوشیم ؟

آقایان می توانند با کت و شلوار سرمه ای خود سه نوع رنگ کفش بپوشند که عبارتست از : مشکی ، قهوه ای ، شرابی

کفش مشکی : با کت و شلوار سرمه ای خود می توانید کفش مشکی بپوشید. اما نکته قابل توجه این است با کت و شلوارهای سرمه ای تیره پوشیدن کفش مشکی بسیار ست زیبایی تری است. فرقی نمی کند کفش شما لوفر ، کلاسیک یا آکسفورد باشد با کت و شلوار سرمه ای همه این ها قابل ست شدن هستند.

کفش قهوه ای : رنگ سرمه ای جزء دسته رنگ های سرد است و رنگ قهوه ای جزء دسته رنگ های گرم محسوب می شود به همین خاطر پوشیدن کفش قهوه ای با کت و شلوار سرمه ای که از نظر طیف رنگی مکمل هم هستند بسیار جذاب است. ست این کفش با کت و شلوار سرمه ای مناسب مکان هایی است که شما می خواهید استایل خود را از یکنواختی در بیاورید.

جالب است بخوانید  نقش کمربندها در جذابیت استایل شما

کفش-قهوه-ای-کت-وشلوار-سرمه-ای نوین روز

کت و شلوار خاکستری

هنگامی که می خواهیم کت و شلوار خاکستری خود را با کفشی ست کنیم ابتدا باید بدانیم کت شلوار خاکستری ما کم رنگ است یا پر رنگ؟ کم رنگی و پر رنگی لباس ها در انتخاب کفش مناسب برای آقایان بسیار حائز اهمیت است و شما باید طیف رنگی را همیشه در نظر بگیرید.

کت و شلوار خاکستری تیره

کفش مشکی : همانند کت و شلوار مشکی که با کفش مشکی ست فوق العاده ای می شود، ست کردن کت و شلوار خاکستری تیره با کفش مشکی نیز ست فوق العاده ای می شود. این ست مناسب مراسم های رسمی است.

پس بعد از کت و شلوار مشکی در مراسم رسمی ما به شما کت و شلوار خاکستری تیره با کفش مشکی را شما پیشنهاد میدهیم.

کفش عسلی کت شلوار طوسی نوین روز

کت و شلوار خاکستری روشن

کفش مشکی : همان گونه که با کت و شلوار خاکستری تیره ست کردن کفش مشکی مناسب بود در خصوص کت و شلوارهای خاکستری روشن نیز ست کردن کفش مشکی مناسب است. این ست به استایل شما حالت رسمی تر می دهد.

کت و شلوار کرم

کت و شلوار کرم رنگ یک گزینه بسیار خوب برای فصل گرما است شما باید با این رنگ کت و شلوار کفش های روشن تر بپوشید.

کفش قهوه ای روشن : مناسب ترین انتخاب کفش برای کت و شلوارهای کرم کفش های قهوه ای روشن هستند. این رنگ کفش نه تنها ست بسیار فوق العاده برای روزهای گرم تابستان است بلکه برای مهمانی های رسمی بسیار جذاب است.

آقایان می توانند از مدل کفش های آکسفورد، لوفر و بروگ، استفاده کنند و این مدل ها بسیار مناسب اند.

جالب است بخوانید  جذاب ترین مجری صدا و سیما چگونه لباس میپوشد؟

کت شلوار کرم نوین روز

کت و شلوار اداری و همه چیز درباره آن

مقاله قبلی

پیراهن های مردانه و هر آنچه لازم است بدانید!!!

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *