پیراهنپیراهن مردانهمد و پوشاک

۱+۵ نکته مهم در خرید پیراهن مردانه برای آقایان کوتاه قد

0
پیراهن برای مردان کوتاه قد نوین روز

مردان کوتاه قد همواره می توانند با رعایت نکاتی و طرزی صحیح برای لباس پوشیدن بلند قدتر از آن چه هستند خود را نشان دهند.

همان طور که می دانید افراد از لحاظ قد با یک دیگر متفاوت هستند. برخی از آنان دارای قدی کوتاه ، برخی بلند و برخی دارای قد متوسط هستند. برخی از آقایان هم از اندامی لاغر برخوردار هستند . شما صاحب هر اندامی باشید، یا بهتر است بگوییم شما با انتخاب صحیح لباس می توانید ضعف و ایرادات اندام خود را بپوشانید و انتخاب صحیح لباس مردان لاغر و کوتاه قد نیز به شما کمک می کند تا توجه از روی قد و لاغری شما برداشته شود و پرتر و بلند قدتر به نظر برسید.. اگر جز آقایانی هستید که از لاغری و کوتاه قدی خود رنج می برید و ناراضی هستید و دوست دارید در میهمانی ها و در جمع های دوستانه و محل کار و یا در هر جایگاه دیگری چند سانتی متر پرتر و بلند قد تر به نظر برسید، راه کارهایی برای شما وجود دارد. ما در این مقاله قصد داریم چند نکته برای خرید پیراهن مردانه برای آقایان لاغر و کوتاه قد را که  از لاغری و کوتاهی قد خود رنج می برند برای شما مخاطبان عزیز معرفی کنیم و درباره آن ها به بحث و بررسی بپردازیم.

لباس مردونه نوین روز

خرید پیراهن مردانه رسمی:

پیراهن مردانه رسمی، پیراهنی است ساده و شیک و دقیقا همان چیزی که برای تحت تاثیر قرار دادن مخاطب در قرارهای رسمی احتیاج دارید. پیراهن رسمی معمولا یقه ای تیزتر از پیراهن معمولی دارد و در کنار کت و شلوار به خوبی ست می شود. پیراهن های  مردانه رسمی را می توانید به راحتی با پاپیون، کراوات، دستمال گردن و دکمه سردست همراه کنید.

جالب است بخوانید  سه روش عالی برای ست کردن پیراهن آستین کوتاه مردانه

برای هماهنگی استایل های رسمی بهتر است به سراغ پیراهن هایی بروید که ساده باشند و طرح خاصی روی آنها حک نشده باشد. هر قدر پیراهنی که به تن کرده اید ساده تر باشد، برای شما استایلی رسمی تر می سازد..در ضمن هر چقدر پیراهن شما شلوغ و طرح دار باشد، استایل شما غیر رسمی می شود. مدل یقه پیراهن نیز بدون تاثیر نمی باشد.هرچقدر که یقه پیراهن شما پهن تر باشد، استایل شما بیشتر و رسمی تر خواهد بود.

پیراهن جین مردانه نوین روز

بهترین سایز یقه برای استایل های رسمی یقه ای است که زمانی که دکمه بسته می شود، به خوبی کل گردن را پوشش بدهد. و اینکه قسمت دم مچ و یقه شما رنگ متفاوتی با پیراهن تان داشته باشد نیز بسیاری از میزان رسمی بودن آن می کاهد و شما را به یک استایل نیمه رسمی نزدیک تر می کند. مهمترین فاکتور در انتخاب پیراهن رسمی مردانه اندازه بودن آن است و اگر پیراهن به تن شما اندازه نباشد ارزش انتخاب ندارد. گرچه این قانون در مورد همه لباس ها صدق می کند، اما در مورد پیراهن بسیار حائز اهمیت است و با دو عامل مشخص می شود: ۱. شما باید در درون پیراهن احساس راحتی کنید و ۲. پیراهن باید فرم اندام شما را به شکلی زیبا نشان دهد.

خرید پیراهن مردانه اسپرت:

اگر به فکر داشتن یک تیپ روزمره هستید. اگر تصمیم دارید در قرارهای روزانه و در تفریح با دوستانتان شرکت کنید پیراهن مردانه اسپرت بپوشید. استفاده از یک اکسسوری ساده کافی است تا تیپ شما به کلی دگرگون شود و با پیراهن مردانه اسپرت پر جاذبه به نظر برسید.

جالب است بخوانید  کدام پیراهن برای شما مناسب تر است؟ رسمی یا کژوال!!!

پیراهن مردانه سفید نوین روز

خرید پیراهن مردانه:

پیراهن مردانه ساده بپوشید و یک تیپ ساده و روزمره برای خود بسازید. در ضمن این پیراهن های ساده مردانه هستند که با همه رنگ ها و طرح ها ست می شوند. شما می توانید یک پیراهن مردانه ساده را با اکسسوری ها ست کنید و تیپتان را جذاب تر کنید و تیپی غیر رسمی داشته باشید. مثال پیراهن ساده با عینک دودی و کیف پول چرم ، دستکش و ساعت و … غیره. پیراهن های مردانه ای با جنس لینن که دارای الیاف مصنوعی است بخرید و این گزینه برای پیراهن های روزمره و راحت گزینه خوبی است و برای پیراهن های ساده و غیر رسمی پیراهن هایی با جنس فلانل پیشنهاد می گردد.

خرید پیراهن مردانه شیک:

فرقی نمی کند یک آقای کارمند باشید یا ورزشکار، اهل میهمانی یا سفر، پیراهن های مردانه جز جدایی ناپذیر کمد لباس شما هستند. با این وجود خیلی از آقایان در خرید پیراهن مردانه دچار شک و تردید می شوند و به درستی نمی دانند کدام مدل پیراهن را با توجه به یقه، رنگ، طرح و دوخت و برای چه موقعیتی انتخاب کنند. در این قسمت از مقاله برای خرید پیراهن مردانه شیک شما را راهنمایی می نماییم. از نونه پیراهن هایی که شیک و دارای جذابیت می باشند پیراهن هایی با جنس نخی را میتوان نام برد که روی بدن خوش فرم هستند و همچنین جنس پیراهن های پنبه ای مناسب تر هستند چرا که گرما را منتقل و رطوبت را جذب می کنند. در ضمن شستشوی این پیراهن ها راحت تر است و نرمی و راحتی پنبه هم نباید فراموش کنید. شیک ترین پیراهن ها ، پیراهن هایی با جنس ابریشم است که ظاهری زیبا، لوکس، شفاف و جذاب دارد. این پیراهن ها دارای قیمتی بالا هستند و نیاز به نگه داری هم ندارند.

جالب است بخوانید  چگونه در سفرها هم جذاب ترین و شیک ترین مرد باشیم؟

معنای حقیقی پیراهن تن پوش و لباس می باشد و در واقع نوعی پوشش می باشد که بالا تنه را می پوشاند.

پیراهن را که آقایان در زیر لباس رسمی می پوشند. پیراهن در دو نوع آستین کوتاه و آستین بلند و با انواع یقه ها تولید و وارد بازار مصرف می شود.

برای پیراهن و در سمت چپ آن یک جیب طراحی شده است که کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و دلیل اضافه شدنش صرفا برای طراحی شیک تر و مدل آن می باشد.

انواع پیراهن های مردانه پیراهن اسپرت، تی شرت یقه دار یا پیراهن گلف، کشباف ورزشی، تی شرت، کشباف مردانه و پیراهن های رسمی می باشند.

اجزای پیراهن مردانه، یقه ، سرآستین، دکمه و جیب می باشند.

این پوشش در سال های قبل به یکی از لباس های اصلی آقایان تبدیل شده است و کمتر کمد لباسی را می بینید که بخشی از آن تشکیل شده از پیراهن آقایان نباشد.

 

 

شلوار خاکی مردانه و روش های ست کردن آن با لباس های مردانه

مقاله قبلی

راهنمای ست کردن شلوار جین مشکی و آبی با پیراهن و کفش مردانه

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در پیراهن