استایلپیراهن مردانهمد و پوشاک

۳ اشتباه رایج آقایان در مورد لباس پوشیدن و ست کردن لباس کدام ها هستند؟

0
اشتباه-در-لباس-پوشیدن-مردانه-نوین-روز

اکثر آقایان به علت نداشتن دانش کافی برای پوشیدن لباس های گوناگون با یکدیگر و نحوه ی پوشیدن اشتباه لباس، با استایلی نامناسب در جامعه حاضر می شوند. سوال اینجاست که چه کار هایی باید انجام دهیم که از اشتباهات رایج در لباس پوشیدن و ست کردن لباس ها با یکدیگردور بمانیم؟

در این نوشتار از نوین روز قصد داریم ۳ اشتباه رایج آقایان در پوشیدن لباس را برای شما شرح دهیم؛ تا شما نیز مرتکب این اشتباهات نشوید. با رعایت اصولی این نکات تاثیر زیادی به روی بالا رفتن سطح تیپ و استایل شما نیز خواهد داشت.

کوتاه بودن یا بلند بودن بیش از حد اندازه آستین پیراهن

 همان طور که به هنگام خرید یک کت یا پیراهن مردانه به ظاهر و مدل آن دقت می کنید لازم است به قسمت آستین آن توجه بیشتری داشته باشید. چرا که برخی از افراد در هنگام خرید یک کت یا پیراهن تنها به قسمت یقه و نحوه ایستادن و سایز آن توجه می کنند.

اما بسیار مهم است که به طول آستین نیز دقت کنیم. چرا که اگر آستین یک پیراهن برای شما کوتاه باشد، به ظاهر آن پیراهن برای شما کوچک به نظر می رسد. اندازه ی قانونی طول آستین یک پیراهن که به صورت استاندارد دوخته شده تا انتهای مچ دست شما باشد. همچنین اندازه ی اصولی قد آستین کت نیز باید تا انتهای مچ دست باشد؛ به طرزی که آستین پیراهن که در زیر کت استفاده کرده اید؛ به صورت نیم اینچ نمایان باشد.

 قد استاندارد شلوار مردانه

بسیاری از شلوار های موجود در بازار به دلیل اینکه برای افراد مختلف با اندازه قد های مختلف تهیه شده اند، ممکن است ببیش از حد معمول بلند یا کوتاه هستند. اگر چنین شلواری تهیه کردید لازم است با مراجعه کردن به خیاط قد آن را تنظیم کنید. اندازه قد شلوار در ظاهر تیپ و استایل ما نقش بسیار مهمی دارد که لازم است در اندازه گیری و انتخاب قد مناسب شلوار نسبت به کفشی که می پوشیم دقت بیشتری داشته باشیم .

به طور معمول یک شلوار با اندازه قد استاندارد با یک چین به روی کفش ایستایی خود را حفظ میکند. در این مورد کار برای افرادی که خیاط شخصی دارند و پارچه ی شلوار را به خیاط می سپارند تا به شلوار بدوزد آسان تر است. البته با تغییراتی که در دنیای مد و پوشاک ایجاد شده است، امروزه میان پوشاک آقایان، شلوار هایی با مدلی که به اصطلاح به آن قد ۹۰ می گویند رواج پیدا کرده است؛ که در این مدل شلوار ها پاچه ی شلوار به روی کفش نمی افتد و ارتفاع آن تا روی قوزک پاست. البته تنگی دم پای این نوع شلوار ها باید فیت باشد تا ظاهر جذابی داشته باشد این نوع شلوار ها محبوبیت بسیاری میان همه آقایان خصوصا جوانان دارد.

اشتباهات آقایان در کفش پوشیدن 

پوشیدن کفش هایی که پنجه پهن و مربعی دارند، از اشتباهات رایجی است که برخی از آقایان مرتکب می شوند. اما امعنی این صحبت و نطر، این نیست که کفش های نوک تیز بپوشید.به بیان دیگر به طور کلی لازم است  تعادل را حفظ کنید؛چرا که پاهای شما به شکل مربعی نیست که کفش های نوک پهن مربعی بپوشید و  اینکه کفش های نوک تیز از عرصه مد مدت هاست خارج شده اند. بلکه همیشه از مدل هایی استاندارد و کلاسیک که در بازار وجود دارد که با نوک حلالی متوسط می باشند استفاده کنید تا ظاهر قدرتمند و فوق العاده شما حفظ شود.

از طرفی پوشیدن کفش های اسپرت یا کتانی با شلوار پارچه ای اصلا درست نیست بلکه کمی مضحک نیز هست. که بسیاری از آقایان این نوع پوشش غلط را برای خود انتخاب می کنند.همچنین این قضیه نیز در برخی از آقایان دیده شده است که کفش مجلسی و رسمی خود را به همراه شلوار جین می پوشند. یکی دیگر از اشتباهات رایج آقایان در مورد پوشیدن کفش های تخت صاف به همراه کت شلوار می باشد که بسیاری از آقایان از این مورد اطلاع آنچنانی ندارند.کفشی که برای کت شلوار خود انتخاب می کنید باید حتما در قسمت پاشنه ی آن دارای تخت باشد و ارتفاع پاشنه ی آن از کف کفش بالاتر نیز باشد.

 

جالب است بخوانید  4کفش رسمی مردانه برتر

۵روش جذاب برای ست کردن لباس های راه راه مردانه برای آقایان

مقاله قبلی

شبکه‌های کامپیوتری در سازمان‌ها و شرکت ها چگونه راه اندازی می شود؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در استایل