پیراهن مردانهمد و پوشاک

۵روش جذاب برای ست کردن لباس های راه راه مردانه برای آقایان

0
پیراهن-راه-راه-مردانه -نوین-روز

پوشاک آقایان در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود اما در این میان لباس های راه راه در بین آقایان سبک پرطرفداری است. پیراهن مردانه راه راه برای بسیاری از موقعیت های رسمی و غیر رسمی مناسب است. با نوین روز بیشتر بخوانید.

پیراهن مردانه راه راه با توجه به طرح، مدل ، رنگ و جنس پارچه برای ست کردن با استایل رسمی و نیمه رسمی و اسپرت قابل استفاده است.این مدل از پوشاک آقایان اگر به درستی انتخاب شود میتواند استایل خاص و شیکی به شما ارائه دهد.

به عنوان مثال راه راه افقی برای افراد لاغر اندام توصیه میشود و راه راه عمودی برای افراد نسبتا چاق پیشنهاد میکنیم. اگر پوشاک آقایان در مدل راه راه را به درستی انتخاب نکنید استایل شما جذابیت خود را از دست خواهد داد. .پس برای انتخاب صحیح پیراهن مردانه راه راه در این مطلب چند روش به شما پیشنهاد خواهیم داد.

اصول ست کردن پیراهن مردانه راه راه برای مردان جوان

بسیاری از آقایان با وجود اینکه هزینه ی بسیار برای لباس، در نهایت تیپ و استایل آنها جذاب نمیشود. مساله اصلی این دسته ازآقایان دانش کم در ست کردن پوشاک آقایان است.مهم ترین بخش استایل بالا تنه است؛ یکی از انتخاب های پرطرفدار در استایل آقایان مدل لباس با طرح راه راه است.طرح های راه راه به تن همه ی افراد می آید و فقط کافیست نحوه ی ست کردن اصولی آن لباس را یاد بگیرید.

روش ست کردن تی شرت مردانه راه راه با پیراهن یا کت

 تی شرت مردانه راه راه در زیر پیراهن یا کت همواره از ترندیش ترین ترکیب ها در بین آقایان شیک پوش است .تیشرت های راه راه را می توانیدبا کت بلیزر خود بپوشید. با پوشیدن تی شرت راه راه و شلوار جین اسپرت و شیک استایلی زیبا خواهید داشت.البته اگر اصول ست کردن رنگ ها را رعایت کرده باشید. پیشنهاد ما این است؛ که رنگ راه راه یا زمینه ی تی شرت خود را با رنگ کت یا پیراهن  ست کنید؛  

پولوشرت راه راه

پوشیدن تیشرت یا پولوشرت راه راه به صورت تکی بستگی به دیگر لباس های شما  دارد.پولوشرت با طرح راه راه د مناسب برای ست کردن استایل اسپرت و روزمره آقایان است. در این میان پرطرفدارترین این مدل پولوشرت رنگ سفید با راه راه سرمه ای است. که با شلوار جین آبی یا سرمه ای نیز ست می شود.از متدوال ترین مدل های تی شرت یا پولوشرت های راه راه، می توان به راه راه افقی اشاره کرد.

پیراهن راه راه افقی یا عمودی

بیایید تا یک استایل کلاسیک با پیراهن راه راه را باهم بررسی کنیم. هر چه راه راه پیراهن باریک تر و  ظریف تر باشد. استایل نهایی شما کلاسیک تر و رسمی تر خواهد بود.پیراهن راه راه عمودی و باریک با زمینه ی روشن یا تیره مناسب برای ست کردن با شلوار کتان و پارچه ای کلاسیک است.  پیراهن مردانه راه راه درشت تر مناسب برای ست کردن با استایل نیمه رسمی است. همچنین مدل پیراهن با راه راه افقی برای استایل افراد لاغر نیز مناسب است. انتخاب رنگ پیراهن  به سلیقه ی شخصی شما بستگی دارد.

 کت و شلوار راه راه یا دیپلمات

کت و شلوار های راه راه ظاهر اداری تر نسبت به مدل های دیگر دارد.مخصوصا اینکه طرح راه راه پارچه ی کت و شلوار باریک باشد؛ و دارای زمینه ی تیره مانند رنگ های سرمه ای، قهوه ای، یا مشکی باشد. گاهی اوقات هم شاید از پوشیدن لباس های راه راه خسته شوید.برای ایجاد تنوع در استایل، می توانید یک کراوات راه راه به استایل خود اضافه کنید و یا میتوانید با انتخاب یک کراوات راه راه قرمز و مشکی به جای استفاده از کراوات های ساده و تک رنگ جذابیت خاصی به تیپ خود ببخشید. بهترین روش برای ست کردن کراوات راه راه خود، ست کردن زمینه ی کراوات با رنگ کت شما است.

 

جالب است بخوانید  شلوار کتان و هر آنچه لازم است بدانید!!!

اکسسوری کراوات و پوشت را در کدام مراسم ها می توانیم ست کنیم؟

مقاله قبلی

۳ اشتباه رایج آقایان در مورد لباس پوشیدن و ست کردن لباس کدام ها هستند؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *