شلوار مردانهمد و پوشاک

۵ اشتباه رایج آقایان در انتخاب و خرید شلوار مردانه

0

آقایان در خرید شلوار ها باید بسیار دقت کنند. شلوار ها رکن اصلی استایل مردانه را تشکیل می دهند.

به همین دلیل باید به تمام جزئیات برای خرید و انتخاب یک شلوار دقت کنند. اگر این جزئیات با دقت به آن ها توجه نشود استایل شما، استایل مناسبی نخواهد بود.

هر یک از شلوار مناسب یک استایل خاص هستند. بعضی از آن ها برای استایل ها اسپرت مناسب اند و برخی برای استایل های رسمی مناسب است. حال شما فکر کنید یک شلوار اسپرت را با یک پیراهن مردانه بپوشید. تصور کنید که چه استایلی خواهید داشت ؟

اشتباه در انتخاب شلوار مردانه

آقایان طبق فیزیک بدنی شلوار خود را انتخاب نمی کنند :

یکی از عواملی که باعث می شود شما در خرید و انتخاب شلوار اشتباه کنید این است که طبق فیزیک بدنی انتخاب نمی کنند. شما باید از روی فیزیک بدنی شلوار خود را انتخاب کنید طبق چاقی و لاغری خود شلوار خود را انتخاب کنید.

همیشه آقایان باید در خرید شلوار دقت کنند زیرا مهم ترین رکن اصلی استایل مردانه دقیقا شلوارهای مردانه است. در خرید شلوار باید توجه کنند که شلوار هرگز در پای آن ها نباید چین بخورد. زیرا هنگامی که شلوار آن ها بر روی پاها چین می خورد به عبارتی اصلا مناسب استایل آن ها نیست زیرا شلوار به جای باریک و خوش فرم نشان دادن پای آن ها باعث چاق نشان دادن آن می شود. همچنین شلوار صاف نشان دهنده ی مرتب بودن استایل یک مرد است.

خطای اقایان در انتخاب شلوارمردانه

شلوار لوله تفنگی را اشتباها می پوشند :

بیشتر آقایان فقط طبق علاقه خود شلوارهای لوله تفنگی را می پوشند اما گاهی بسیار اشتباه می کنند زیرا آن ها به استایل خود توجه نمی کنند.

جالب است بخوانید  چگونه می توان در یک استایل جذاب کراوات و پوشت را می توان ست کرد؟

شلوارهای مردانه جین لوله تفنگی بیشتر مناسب آقایانی است که دارای ران های درشت تری هستند زیرا با لوله شدن دمپا باعث می شود پای آن ها باریک تر نشان دهد. در خرید این شلوارها دقت کنید که اندازه شلوار شما به گونه ای باشد که شما در کمر خود احساس کشش کنید زیرا اینگونه در شلوار احساس راحتی تری دارید.

شلوارهای جین اسکینی را اشتباها آقایان چاق می پوشند:

بعضی از شلوارهای جین اسکینی مناسب آقایان چاق نیستند. اما برخی اشتباها طبق علاقه آقایان شلوار جین اسکینی می پوشند.

شلوارهای جین اسکینی در شلوارهای مردانه بیشتر مناسب افرادی است که لاغر اندام هستند. پس توجه کنید مردان لاغر اندام با پاهای لاغر بهتر است جین های اسکینی را خریداری کنند.
جین راسته و اشتباه برخی آقایان :

بسیاری از آقایان فکر می کنند چون جین راسته نه تنگ است و نه گشاد می توانند همیشه بپوشند اما واقعا این گونه نیست. شلوارهای جین راسته مناسب همه نیست .

جین های راسته مردانه جز آن دسته از شلوارهای مردانه کاملا کلاسیک و سنتی هستند. اگر شما این مدل از شلوارهای مردانه را خریداری کردید می توانید برای مدل دادن، دمپای آن ها را تا بزنید. این مدل جین ها از باسن تا به پایین راسته هستند. این مدل را بیشتر آقایانی که ورزشکار هستند خریداری می کنند.

همچنین آقایان که مراسم غیر رسمی دارند می توانند برای خود یک شلوار مردانه جین راسته خریداری کنند.

اشتباهات رایج مردان در انتخاب شلوار مردانه

اشتباهات رایجی که همه در انتخاب شلوارهای مخروطی می کنند

آیا واقعا به این فکر کرده اید که آیا خرید این مدل از شلوارها مناسب شما هست یا خیر ؟

جالب است بخوانید  گیره کراوات و هر آنچه که باید بدانید!!!

همه ی مردان این مدل را به دلیل اسپرت بودن دوست دارند اما بسیاری از مردان به اشتباه این مدل را می پوشند.

مدل جین های مخروطی مردانه چیزی ما بین جین های اسلیم لگ و راسته هستند. این شلوارها آزاد هستند و فقط بر روی ران و مچ پا تنگ می شوند. جین های مخروطی به دلیل راحت بودن و شیک تر بودن نسبت به شلوارهای راسته و شلوارهای اسکینی نظر آقایان فوتبالیست را به خود جذب می کند.

مردان در انتخاب شلوار چه اشتباهی میکنند؟

اشتباهات رایج در خرید شلوارهای پارچه ای :

آیا به این فکر کرده اید که بیشتر آقایان همیشه اولین الویت خریدشان شلوارهای پارچه ای است. زیرا آن ها می توانند هم آن ها را در مراسم رسمی و هم غیررسمی بپوشند. بسیاری از آقایان در خرید این شلوارها توجه نمی کنند اما باید بدانید در استایل های روزمره این مدل از شلوارهای بسیار مهم هستند.

در خرید شلوارهای پارچه ای و رسمی دقت بیشتری باید به خرج دهید زیرا انتخاب و خرید آن حساسیت بیشتری دارد. دقت کنید که حین خرید یک شلوار مردانه کمر شلوار باید بالای لگن شما قرار بگیرد. از خرید شلوارهای پارچه ای که برای شما گشاد است جدا خودداری کنید زیرا استایل رسمی شما را بهم میزند و باعث بد تیپ شدن شما می شود.

 

مردان در انتخاب شلوار چه خطایی میکنند؟

اشتباهات رایج در خرید شلوارهای کبریتی و جین و کتان :

برخی از آقایان نمی دانند که چه مدل از شلوارهای کبریتی و جین و کتانی برایشان مهم است. بسیاری از آقایان با رعایت نکردن نکات کلیدی در این موارد استایل خود را بهم می زنند.

جالب است بخوانید  چگونه شلوار جین مشکی را با بقیه آیتم ها بپوشیم؟ ؟

برای اینکه شلوارهای کتان و جین و کبریتی درستی را انتخاب کنید باید نکات زیر را رعایت کنید.

برای خرید یک شلوار کتان کمر شلوار کتان را به فاصله ۲.۵ تا ۵ سانتی متر از خط کمر قرار دهید. این شلوارها معمولا به صورت شلوارهای روزمرگی استفاده می شوند به همین دلیل از شلوارهای کتانی استفاده کنید که کمر آن مانند شلوار های پارچه ای بالای لگن شما قرار بگیرد تا احساس راحتی بیشتری کنید. اما در حالت کلی شلوارهای کتان را کمی فیت تر و تنگ تر از شلوارهای مردانه میخرند. اما نکته مهم این است که حتما قبل از خرید آن را پرو کنید و اگر خرید اینترنتی است سایز خود را به درستی تعیین کنید.

اگر شما قصد خرید یک شلوار کبریتی را دارید باید توجه کنید که آن ها را کاملا فیت اندام خود بخرید زیرا این نکته باعث می شود آن در بدن شما گشاد نباشد و شما را چاق نشان ندهد.

برای خرید یک شلوار جین باید توجه کنید که کمر شلوار جین مردانه شما بین ۳ تا ۵ سانتی متر زیر ناف قرار بگیرد و همچنین روی پای شما چین نیفتد.

خرید یک شلوار مردانه مناسب می تواند ضامن خوشتیپ بودن شما باشد پس در خرید یک شلوار عجله نکنید و با حوصله تمام برند ها و مراکز خرید را بگردید تا یک شلوار مناسب خود را بخرید.

 

 

نقش کمربندها در جذابیت استایل شما

مقاله قبلی

جذاب ترین مجری صدا و سیما چگونه لباس میپوشد؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در شلوار مردانه